Uncategorized

Ermenistan Marriott Resort Yerevan Pinco giriş Erivan’daki tarihi cuatro-Superstar Resort

Tarihi orman evi, şehir merkezindeki Cumhuriyet Meydanı’nın uçlarında gerçekten iyi bir konuma sahiptir. Rahatlayın ve harika bir şekilde döşenmiş yatak odasında ve lüks yatak çarşafları, yüksek tarifeli Wi-Fi, mermer banyolar, ses geçirmez ekran ve yirmi dört saat alan hizmeti sunan odalara sahip olacaksınız. Ermenistan’daki Records Sanat galerisi, ABD Büyükelçiliği ve ünlü Ararat Brendi tesisi gibi ünlü internet hakkında konuşun.

  • Ermenistan, Hıristiyanlığı ulusal din olarak kabul eden ilk ülkedir ve bu köklü kayıtlar, Erivan’ın ibadethanelerine de yansımaktadır.
  • Ermenistan örneğin eski bir milleti denese de, bu tür el yazmaları Ermenistan’ın tarihini ve iyi korunmuş toplumu anlamada çok önemli olmuştur.
  • Özel İtalyan yemeklerinin tadını çıkarın ve kendi davetkar restoranımızdan yaratıcı içecekler içebilir ve bar yapabilirsiniz.
  • BeMyGuest ile yaptığımız gezinin, Erivan hakkında daha fazla bilgi edinmek için 1-2 gün geçirdiğimiz bölümünden çok daha fazlasıydı.

İster Büyük Odamızdaki içeceklerle bilginizi derinleştirmek, ister Manchester United’ın sahip olduğu yeni şeyleri öğrenmek olsun, içimizdeki uzmanlığı genişletin. Bu son teknolojiden, oldukça ilginç modern sanat eserlerinin bulunduğu bir beceri vitrini var. Öğrenirseniz, katkıların yararsız olduğunu, önemsiz olduğunu veya ödüllendirici olmadığını blog yazısında işaretleyin. Son derece bilgili personel bulacaksınız ve kesinlikle en iyi müşteri desteğini sunacaksınız.

Burada küstah seyyar satıcılar, milenyumdan kalma koleksiyon parçaları, el dokuması kilim sanat eserleri ve bir düzine kuruşluk tişörtlere kadar her yerde ürünlerini sergiliyor. Yenilebilir çeşitliliğinizin hatıralarına sahip olmak için, kurutulmuş taze meyveleri ve yakın zamanda öğütülmüş baharatları yan yana stoklayabileceğiniz harika, yaldızlı bir cepheye sahip, Sovyet döneminden kalma harika bir yenilenmiş yemek salonu olan Pak Shooka’ya bir göz atın ve Ermenice basturma yapacaksınız. etler sarsıntılı. Erivan, her zevkten web sitesi ziyaretçisine sahip olmak için konser etkinlikleriyle harika bir ses şehri deneyin. Dışarıya ilk çıkanlar, Erivan Tavernası’ndan, güzel khorovatları ve Ermeni barbeküsüyle tanınan karma bir kalabalığa sahip bir restoran olan Amiryan Yolu’na kadar duygusal, kesintisiz Ermeni halk müziğini kaçırmamalı. (Gelecekte gösteri saatleri için arayın.) Aynı zamanda caz tutkunu olanlar, Mezzo Antique Home Bar’da daha iyi tanınan klasiklerin birebir cover’larını çalan yetenekli sanatçılar karşısında şaşkınlığa uğrayabilirler. .

Matenadaran’dan Ermenistan’ın geçmişini öğrenin | Pinco giriş

Para için güvence altına alınan site ziyaretçilerine sahip olmak için Envoy Hostel de mağlup edilmeyebilir; bireyseldir ve ortak odanız olacak, harika yürüyüş turları yapacaksınız ve yolculuklar yapacaksınız. Benim kişisel Lodge Yerevan’ım, gerçekten tasarlanmış on iki odası ve keyifli ön büro personeliyle, Envoy’un bir adım üstündedir ve sevenler ve bir set duygusuna sahip kazılar arayanlar için en iyisi olacaksınız. Erivan’ın hafta sonlarında Buzand ve Aram Bulvarı’nda tutulan en büyük açık hava işletmesi olan Vernissage’de pazarlık yapacağınızı umuyoruz.

Ermenistan Marriott Resort Yerevan Pinco giriş Erivan'daki tarihi cuatro-Superstar Resort

Uzmanlık ikramlarının ve iştah açıcı Ermenilerin bir parçası olun ve kendi Erivan içecek kulübümüz Cristal Club & Settee’de dünya çapındaki yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Erivan’da büyük bir gezinin hemen ardından sevdiklerinizle, aile üyelerinizle ve iş ortaklarınızla dinlenmek için harika bir iş. Yukarıdaki noktaların tümü, Erivan hakkında daha fazla bilgi edinmek için 1-2 günlük adımı attığımız BeMyGuest’in de yer aldığı tüm turumuzun bir bölümüydü. Ermenistan’da geçirdiğimiz zamanın geri kalanına nasıl yatırım yaptığımızı öğrenmek isterseniz, aşağıda Ermenistan’da gerçekleştirebileceğiniz eylemlere ilişkin kendi genel bakışımızı bulabilirsiniz. Yepyeni Aziz Grigor Lusavorich katedrali, Ermenistan’daki devlet dininiz olduğundan beri Hıristiyanlıktan çıkan 1700. düğününüzün yeni simgesidir ve yeni aydınlatıcı Aziz Gregory’ye, sadece sorumlu olan Aziz Gregory’ye mükemmel bir haraçtır. Ermenistan’ı yapabilmek için Hıristiyanlığı başlatıyorum. Şapelin Ermenistan’daki mevcut kiliselerden biri olduğunu ve yanlış düşünmediğimizde aslında yaklaşık 6-7 yıl önce ortalanmış olduğunu.

İçeride nadir yıl tarihli el yazmaları bulacaksınız ve karmaşık bir şekilde tasvir edilen kitapları bulabilirsiniz. Erivan tartışmasız yeni Kafkasya’nın kafe toplumundan finansmanını sağlamaya çalışıyor ve bunun geçerli bir nedeni var: neredeyse her bölgede bir kahve dükkanı var ve iyi bilinen bir bölgesel ilgi alanı aslında saatlerce durakta dolaşıyor olabilir. Surj, siyah Ermeni kahvesi veya son zamanlarda kapuçino veya diğer özel biraları içiyorsunuz. Java meraklıları, Çevre Dostu Fasulye sırasında bir araya geliyor ve bu, benzersiz bir fasulyeyi kızartıyor ve ayrıca Gemini’de, ustaca çekilmiş espressolarıyla sevilen ve muhteşem krepler yapabilirsiniz. Unicamente site ziyaretçileri, masa oyunlarının bulunduğu mükemmel bir rahat vaha olan Aeon AntiCafe’de sosyalleşir ve saat başına ödediğiniz ortak çalışma yerlerinde sonsuz kurabiye, kahve ve çay içebilirsiniz.

Profesyonel koordinatörler tarafından geliştirilen gelişmiş deneyim odalarında Pinco giriş kusursuz konferanslar ve halka açık katılımlar sunulur ve kişiselleştirilmiş ikram hizmeti sunulur. Eşsiz İtalyan yemeklerinin tadını çıkarın ve davetkar yemeklerimizde yaratıcı içeceklerin tadını çıkarabilir ve kulüp yapabilirsiniz. Şirketle veya geziyle geçen dolu bir günün hemen ardından, spor salonumuzda insan vücudunu canlandırın veya arka bahçenizdeki havuzun ışıltılı sularında gençleşin.

Ermenistan Marriott Resort Yerevan Pinco giriş Erivan'daki tarihi cuatro-Superstar Resort

Yeni soykırım, 1,5 milyondan fazla Ermeni’nin, kadın düşmanın merhameti olmadan vahşice öldürüldüğü ilk sanayi çatışmasının ardından ve sırasında meydana geldi. Müzenin ötesinde, yükselen sütunlar, akıllardan çıkmayan müzik ve bitmek bilmeyen bir yangın, düşüncelerinize kutsal ve acı veren bir yer. Taze çağlayan, Erivan’ın muhteşem ufuk manzarasının tadını çıkarabileceğiniz, en üst noktaya kadar uzanan büyük bir merdivene sahip, son teknoloji ürünü mükemmel bir 5 katlı binayı deneyin. Ne yazık ki oraya varır varmaz biri dışarı çıkıyor, hava koşulları pek iyi değildi ve şimdi yepyeni muhteşem Ağrı Dağı’nı net bir şekilde göremiyoruz. Pizza ve tacos gibi portatif yiyecekleri katlamak için kalbinize danışırsanız, hiç şüphesiz, Ermenistan’ın sıcak koyun eti bulaşmış ve kabarana kadar pişirebileceğiniz rapor-ince gözleme olan lahmajun’a sahip olmak için enayi olacaksınız. Mer Taghe’de kitap sunumu yapmayı deneyin, kim masanın başına gelmeden önce maydanoz ve portakal spritzinden mükemmel bir serpilir veya Lahmajun Gaidz’in (büyük bir Suriyeli mültecinin sahibi olduğu) pop müziğiyle Doğu yorumuna sahip olur. Halep biberi olan, nar pekmezi olan.

Tanınmış uluslararası Ermeni şapeline, yepyeni St Grigor Lusavorich’e gidin

Ermenistan, orijinal ulusunun Hıristiyanlığı federal inanç olarak kabul etmesini sağlamaya çalışıyor; bu inanç, sağlam temellere dayanan bir tarih, Erivan’ın kiliselerine de yansıyor. Şehrin en eskisi Katoghike, mucizevi bir şekilde 1679’da yıkıcı bir rahatsızlık yaşıyor. Küçük kilisenin batıya bakan cephesindeki yazıtlar 1229 gibi erken bir tarihe tarihleniyor. 21. 100. yıla doğru hızlı bir şekilde, ülkenin en büyük Ermeni Apostolik kilisesi olan ve 2001 yılında kutuplaştırıcı modernizmle tanınan Surp Grigor Lusavorich Katedrali’nde bulunuyor. mimari. Her ne kadar Erivan yüzyıllardır Müslüman toplulukları bulabileceğiniz bir yer olsa da, renkli mozaikleri ve turkuaz renkli kubbesiyle dikkat çeken yepyeni Mavimsi Cami, bölgenin sadece İslam’ın övgüsüne layık kalan yeridir ve (mütevazı) görülmeye değerdir. beklenen elbiseler).

Bu dönüşümün ardındaki yepyeni mimar, eski binaları ve yolları buldozerlerle yerle bir eden ve ardından kırmızı tüften evlerin (ve Erivan’ın takma adı, en yeni “Yeşil Şehir”) avangard yuvarlak bir binaya kurulmasını sağlayan Ermeni doğumlu Alexander Tamanian’ı deniyor. sokak paketi. Yeni muzaffer Cumhuriyet Meydanı, Erivan’ın cesaret merkezi, 53 yıldır inşa ettiğiniz yeni Ulusal Galeri’ye ve Marriott Lodge’a ev sahipliği yapacak. Coşkulu “şarkı çeşmelerini” çalışırken görmek için yaz aylarında gün batımına gidin. Hafif vuruşlardan uzak, böylece yerel bir dokunuşa sahip klasikleri yiyebilir, tanıdık ama gerçekten beklenenin ötesinde yükseltilmiş yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ne yazık ki, en yeni Soykırım sanat galerisinin kapsamlı bir onarım için bir yıllık imzası var ve mührü 24 Nisan 2015’te gerçekleşecek 100. düğünden hemen 2 gün önce açılabilir.

Ermenistan Marriott Resort Yerevan Pinco giriş Erivan'daki tarihi cuatro-Superstar Resort

Zvartnots Uluslararası havaalanının yakınını keşfedin, tüm cuatro ünlü tatil köylerimiz, çalışabileceğiniz ve Erivan’ın aydınlık bölge merkezinden sakinleşebileceğiniz popüler bir sığınağı deneyebilir. Brendiye büyük hayranlar olmasak bile, aslında daha önce hiç denemediğimi düşünüyoruz, ancak Brendi’de bu kadar çok şey okumak bizim için son derece büyüleyici bir deneyimdi. Brendi temel olarak, kalp oluşturmak için en az 36 ay süreye sahip olacak şekilde keskin bir çam fıçıda saklanan, daha sonra Brendi’yi işlemek için başka bir ruh dönemiyle birleştirilen şaraptan yapılır.

Bu kilise aslında günün ilerleyen saatlerinde projektörler nedeniyle aydınlatıldıktan hemen sonra o kadar güzel oluyor ki. Akşam karanlığı çökün, herhangi bir Erivanlı gibi inşa edin ve mahalledeki bir kulüpten veya kafeden hemen makale yazabilirsiniz. Gecelik için harika bir temel önlem, 2016’da keşfedilecek bir bira merkezi olan Dargett Brewpub’ı deneyin ve Ermenistan’ın en eski IPA’sına ek olarak sadece yirmi fıçı biradan çok daha fazlasını dökebilirsiniz. Daha sonra, tatlı miksologların taze meyve suyuyla hazırlanmış göz alıcı karışımları salladığı ve punk malzemesi titreşimleri için Calumet Kültür Sofa’ya gitmeden önce dondurabileceğiniz Daboo Club’da bir kaç tane kokteyl verir ve siz de birleşik, iddiasız izleyici. Harika olduğunu düşünün ya da hoşlanmayın, Erivan’ın Sovyet dokuları aslında mantıken inanılmaz; aslında, şu anda olduğu gibi, genişleyen metropol kardiyovasküler sistem için Erivan’da büyüdüğünüz Sovyet boyunduruğu içindeydi.

Ermenistan Marriott Resort Yerevan Pinco giriş Erivan'daki tarihi cuatro-Superstar Resort

Ve finansmana ihtiyacınız olduğunda, bir uçurumun kenarına oyulmuş, UNESCO tarafından korunan mükemmel bir manastır olan Geghard’a ve Kafkasya’da gösterişli taş oymaları benzersiz olan Noravank’a gideceksiniz – yapısal harikalar, sonunda olmanıza gerek yok bir seyahat programından hariç tutuldu. Şaraplar MÖ 9. binyıldan beri Erivan’da yapılmış olabilir ve yapabilirsiniz, bu nedenle dünyanın bilinen en eski bağcılık bileşenlerinden biridir. Merkezi M.Ö. 782’de bulunan dünyanın en eski kent merkezlerinden biri olan Erivan’ın dünya çapında müze zenginliğine sahip olması hiç de şaşırtıcı değil. Yeni Ulusal Galeri, dünyanın dört bir yanından yedi kat uzakta olmasıyla gerçekten keyiflidir ve Demir Yılları freskleri arasında herhangi bir yerde Ermeni işlevlerine sahip olacaksınız, böylece ortaçağ ikonlarından diaspora sanatçılarının modern çizimlerine kadar her şeyi görebilirsiniz. Benzer şekilde yararlı bir deneme Matenadaran, Ermenistan’ın kadim edebi kültürüne, 405 Reklam’da Ermeni alfabesini geliştiren Mesrop Mashots’tan uzakta devasa bir heykelin başkanlık etmesine yardımcı olacak bir alın.

Konaklamanın tadını çıkarmak için farklı seçenekler

Daniel, on yıllık brendinin ağızda çikolata tadı bıraktığını söylüyor ve bu, yeni sınıfın en arka sıralarında yer alan Brandy öğrenimiyle de doğrulanıyor. Dolu dolu, Erivan Brendi İşi sırasında inanılmaz keyifli ve bilgilendirici bir gün geçirdik! Aynı zamanda harika bir yemek, şarap ve brendi tutkunu kişiler için, BeMyGuest tarafından sunulan yemek ve içecek gezisini arıyor olabilirsiniz. Şimdiye kadar, Kafkasya’nın uzun yıllar silüetine sahip Bakü gibi daha gösterişli başkentlerinde trafik Erivan’dan daha fazla atladı; bunun dışında Instagram’da ünlü çedar ekmeğini kullanan Tiflis’te ve Disney’e bağlı eski şehirde trafik Erivan’dan daha fazla atladı. Erivan caddesinde dolaşın ve siz de bir kafenin hoparlörlerinden gelen Ermeni duduk müziği gibi, iyi bir güçlendirilmiş BMW’den gelen reggaeton sesine kulak vereceksiniz.

“Narlardan Uzak Renk” en iyi çalışmalarından biri, ancak onları gerçekten izlemem gerekiyor. Ekstra komisyon ödemek zorunda kalmamıza rağmen sanat galerisine hiç fotoğraf getirmedim. İnsanlar bu dünyayı son derece kullanırken, onun ilginç sanat eserlerine hayran olmak çok keyifliydi. Videoları da ‘saha dışında’ olduğu için gözaltına alındı ​​ve hapishaneye yerleştirildi ve o dönemde yetkililer, geri kalan halka kolayca dikte edebilecek kafalardan gerçekten korkuyordu.

Ermenistan Marriott Resort Yerevan Pinco giriş Erivan'daki tarihi cuatro-Superstar Resort

Eski ile taze arasında herhangi bir yerde devam eden etkileşim, ilginç olduğu için Erivan’ı çılgına çeviriyor. Ermeni mutfağı, İran’dan, Doğu Avrupa’dan, Gürcistan’dan ve Levant’tan etkilenen tatlar ve tekniklerden oluşan yama işi bir yorgandır. Dolmama’dan Doğu Ermeni yemeklerinin tadına bakın (ki bu çok daha fazla Rus ve siz de Gürcü olacaksınız), süperstar tava dolma olursa olsun, iyi bir ev restoranı olan Dolmama, üzüm salkımları limon taneleri kadar kaplıdır ve biberiye kokulu toprak eti elde edersiniz. Anteb sırasında, sıfır gösterişli bir Suriyeli-Ermeni, kuzeyde, ilkbaharda bölgenin en iyi mantısına, başparmak ölçülerinde et suyuna dalan hayvan eti köftelerine ve kalın yoğurtla doldurulabilen bir dizi önlük paylaştı.

Ama kesinlikle hiçbir şey bitmeyecek yetenekli şarkıcı, hapishanede öğrenciyken sinema filmi yapmasına izin verilmemiş olsa da olmasa da, adam sıkıştırılmış bir sinema filmi de dahil olmak üzere kolajlar yapmaya devam etti, böylece onu ve her kolajı yapabilirsiniz alternatif bir hikaye önerdi. Yeni Matenadarn aslında 1945 hanesinde inşa edilmiş ülke çapında bir müzedir; Ermenistan’daki Hıristiyanlığın tarihini, antik şifalı bitki örtüsünü, çiçekleri, edebi eserleri ve çok daha fazlasını tasvir eden 20.100.000 el yazmasından çok daha fazlasını içerir. Ermenistan aslında klasik bir ülke olsa da, bu el yazmaları Ermenistan’ın ve iyi korunmuş halkının itibarını bilmek açısından çok önemliydi. Çeşitli el yazmaları ve kökleri hakkında çok ilginç gerçeklere dayalı ifadelerin olduğu rehberli bir geziye devam ettik.

11.500 kilometrekarelik yüzölçümüne sahip olan Ermenistan, Maryland’in yaklaşık büyüklüğü kadardır, bu da Erivan’dan günübirlik gezilerde tarihi mekanların çoğunun görülebileceği anlamına gelir. Eçmiadzin Katedrali, metropolün kalbinin on bir kilometre batısında yer alan, hiç düşünmeden yapılan bir katedraldir. Dünyanın en eski katedrali olduğu söylenen bu yapı, 300’e yakın kutsal törenle kutsanmıştı. Giderek artan, zamanla yıpranan mekanları, günümüzde de hacdan Ermenilerin millete sahip olduğu bir yer olmaya devam ediyor.

Back to list